TimberBulls: Deng w Minnesocie

7

Luol Deng po rozwiązaniu kontraktu z Los Angeles Lakers nie mógł narzekać na brak zainteresowania i już kilka godzin po fakcie można było usłyszeć o tym, że kilka klubów będzie chciało umówić z graczem spotkanie w sprawie nowej umowy. Adrian Wojnarowski z ESPN posiłkując się swoimi źródłami donosi, że tak jak było to do tej pory przypuszczane – Deng podpisał kontrakt z Minnesota Timberbulls:

Deng dołącza zatem do ekipy, w której pod przewodnictwem Toma Thibodeau grają już Jimmy Butler, Derrick Rose i Taj Gibson – wszyscy mają za sobą krótsze lub dłuższe epizody w Chicago Bulls.

Kontrakt 33-letniego weterana ligowych parkietów obowiązywać będzie przez rok, a jego wartość to 2,4 miliona dolarów.

Dwukrotny All-Star w sezonie 2016/17 zagrał dla Los Angeles Lakers w 56 spotkaniach, zanim został odsunięty od składu, aby jego minuty mogli wykorzystywać młodzi zawodnicy. W poprzednich rozgrywkach na parkiecie pojawił się zaledwie raz, jednak przy każdej okazji przekonywał o swojej nieustającej chęci do gry.

 

Poprzedni artykułKajzerek: Simmons częścią spuścizny LeBrona
Następny artykułSześć tygodni przerwy Devina Bookera

7 KOMENTARZE

  1. Nie chcę i nie będę na nich patrzył. Butler odejdzie prędzej czy później. Z zespołu młodego perspektywicznego będzie przebudowa. Super. Nie ma się co dziwić, że Towns chyba jeszcze nie podpisał kontraktu.

    Lubię to: 0