Między Rondem a Palmą (654): Podsumowanie Ligi Letniej 2018 (Łańcuch czystych serc)

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie sprawdzamy najnowsze doniesienia i rozstajemy się z rozgrywkami Ligi Letniej, dogłębnie analizując turniej.

Wytrwale rozmawiamy o problemie Christiana Wooda i o kilkunastu graczach wybranych w Drafcie 2018, którzy w Vegas, Sacto i Utah z różnych powodów zapadli nam w pamięć.

zNYK robi pierwsze zakopanie gracza. Smutek. Żal. Nostalgia. Niespełnienie.

muzyka: Crooked Still „It’ll End Too Soon”

[wpdm_file id=649] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Kawhi pojawi się na obozie kadry USA? Wymiana Grizzlies-Kings
Następny artykułLive-Blog: Kawhi Leonard idzie do Toronto za DeRozana

3 KOMENTARZE

  1. Co tu tak cicho?! Bardzo fajna Palma, Znyk jak wjechał od początku, to nie mam pytań.

    Tak się zastanawiam, jak to szybko się zmieniło – przed samym draftem był taki hype na Bambę, że to może być najlepszy prospekt i pójdzie bardzo wysoko. Poszedł niżej do Magic, w lidze letniej przeciętnie i nagle nic się o nim nie mówi. Zaraz się okaże, że w morzu tych wysokich, najciekawszymi graczami będą i tak Doncić i Sexton.

    Lubię to: 14
  2. Lato! Wakacje! się mi podobAO. Racja, jak Antoni ma ogień, są emocje. Normalnie nic bym nie obejrzał, ale posłuchać świetnie. (tak, oczywiście, więcej alko o tej porze).

    Lubię to: 0