Między Rondem a Palmą (629): Vindaloo


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 24 maja 2018
fot. H.R. Giger

fot. H.R. Giger

Dziś w Palmie.

Porozmawialiśmy o problemie rasizmu w USA w kontekście wydarzeń z udziałem policji i gracza Milwaukee Bucks Sterlinga Browna; oczywiście o tych ekscytujących play-offach, wybranych All-NBA Defensive i Rookie Teams, Golden State Warriors i LSD.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

39

Komentarze

  1. Wolver

    24 maja 2018 o 11:21

    Za Hansa Rudolfa automatyczne dwa kciuki w górę!

    Lubię to: 3
    • @mopearls_15

      24 maja 2018 o 17:25

      “The Train”
      Ridley Scott,miał ponoć robić film oparty na tej serii obrazów HRG,niestety adaptacja nie doszła do skutku.

      Lubię to: 3
      • Wolver

        24 maja 2018 o 23:37

        Podobno tak był pojechany na punkcie tego “żywego pociągu”, że jak film nie wypalił, to zbudował sporą replikę, która jeżdżąc przez część domu i ogród, wywoływała dreszcze u sąsiadów ☺

        Lubię to: 1
        • @mopearls_15

          25 maja 2018 o 00:31

          :)
          Niesamowity facet.
          Chyba żaden artysta od czasów Andrieja Warcholaka nie odcisnął tak głębokiego piękna na popkulturze.

          Giger jest wszędzie-w filmie,komiksach,wystrojach wnętrz snobistycznych lokali, i na co trzeciej stronie katalogu z wzorami tatuaży.

          No i to jego penisogłowy…miodzio!

          A tak a pro pos- z naszego rodzimego poletka- kolega Wolver Z.Beksińskiego poważa?

          Lubię to: 1
          • Wolver

            25 maja 2018 o 09:10

            Co do “Gigera wszędzie”, to natknąłem się na niego nawet w grze komputerowej jeszcze hen w 1992r w horrorze przygodowym Dark Seed, do której zrobił sporo artów ☺ A Beksiński to zdecydowanie tak. Biorąc pod uwagę jego pracę i tragiczną historię rodziny, to sprawa jest mocno niepokojąca.

            Lubię to: 1
  2. @mopearls_15

    24 maja 2018 o 12:07

    Znyk: Jakich masz top3 liderów wszech czasów?

    Maciej: Paul, James!

    Znyk: Nie, James nie jest takim graczem.

    Maciej: …Paul,Lebron?…
    :)

    Lubię to: 6
  3. pszczolkowskim@gmail.com

    24 maja 2018 o 12:39

    LeBron nie jest liderem.
    Znyk, przyznaj otwarcie że trolujesz Palmę.

    Lubię to: 6
  4. BBK

    24 maja 2018 o 13:04

    za słowo SUPERGIGANT trzy kciuki w górę :)

    Lubię to: 11
  5. Pull Up z mid-range

    24 maja 2018 o 13:53

    Zostawcie tego zNYKa,chodziło mu o samca alfa który wszystko bierze na siebie,chce każdego rzutu a koledzy mają mu tylko pomagać i być w cieniu.LeBron,CP3,Duncan to bardziej kapitanowie Którzy ci podpowiedzą,podadzą i jeśli trzeba oddadzą pola żebyś ty błyszczał dla dobra rezultatu.

    Lubię to: 9
  6. BigTeppa

    24 maja 2018 o 14:05

    Dobry track na koniec.

    Lubię to: 8
  7. rdnc

    24 maja 2018 o 16:31

    44 czy 45 minuta . Tego już się czasem słuchać nie da. Pomimo ze nie brałem udziału we wczorajszej dyskusji się do niej odniosę. Nie rozumiem jak wraz zrzdobywaniem wiedzy oraz rozwojem na polu blogowym, redaktor Kwiatkowski stał się zwykłym bucem, chamem, człowiekiem zapatrzonym w swoje zdanie i powoli zaczynającym pokazywać innym jacy są słabi i wogole mało wiedza. Bo racja jego jest nachjejsza i to co Pan powie tak ma być i nic innego go nie interesuje. Bo to on ma racje, choć argumenty czasem z dupy. Nie rozumiem jak na blogu którego jest właścicielem nie obchodzi go co inni myślą bo on jest wszechwiedzący . Nie znam Redaktora osobiście ale znam jego twórczość od paru lat( zp1 ) i im dalej w las. Im dalej wiedza i warsztat mu rosna to w parze wraz z nimi samouwielbieniem. Pomimo ze nie wypowiadałem się pod tamtym tematem , poczułem się urażony . Tyle 😀

    Lubię to: 19
    • Behemot

      24 maja 2018 o 19:16

      Nie ma co się “urażać” czymkolwiek. Większość znaczenia wszelkim wypowiedziom innych osób nadajemy my sami.

      Lubię to: 6
      • tomaszt

        24 maja 2018 o 20:39

        Nasze reakcje mówią o nas nie o tym co się wydarzylo ;) dystans do wszystkiego i tak umrzemy

        Lubię to: 2
    • kamis089

      24 maja 2018 o 19:41

      Dodam ze sam potem analizowal sytuacje z wlascicielami w NFL, ktorzy swoim zachowaniem, podejsciem doprowadza do nizszej ogladalnosci ligi. Ja tu widze analogie do wlasciciela pewnego portalu piszacego swietnie o koszykowce, ale swoim zachowaniem zniechecajacego jakby nie bylo stalych czytelnikow.

      Lubię to: 5
  8. tomasz.bienczyk@gmail.com

    24 maja 2018 o 20:03

    Zgadzam się 100%. To nie jest kwestia sporu o Lebrona i MJ . To jest kwestia szacunku dla drugiego człowieka, czytelnika a na końcu klienta (bo nimi jesteśmy). Też wyłączyłem w 44 minucie, po raz kolejny…

    Lubię to: 9
  9. @mopearls_15

    24 maja 2018 o 20:49

    Trochę w obronie Macieja-muszę oddać cesarzowi co cesarskie.
    Może nie czyta moich komentarzy ale regularnie, z całą redakcja 6G,mailują wyrażając swoją radość z mojej skromnej obecności tutaj,a nawet nakłaniają mnie bym został na dłużej!
    Mam,też nawet jakieś OPCJE do wyboru!

    Także ten…

    Lubię to: 8
  10. PeLe

    25 maja 2018 o 07:11

    Maciek jest pozbawiony dystansu do siebie na poziomie rzadko spotykanym. Jak już odpowie na jakiś komentarz, to prawie zawsze cieszę sie, że nie robi tego częściej.

    Lubię to: 3
  11. @mopearls_15

    25 maja 2018 o 09:37

    @Wolver

    Dark Seed!!!
    Taaak,to jeszcze czasy Amigi!

    Ucieszyłeś mnie z tym Beksińskim.
    Jestem z Sanoka -koło słynnej Cisnej:)- i kawałek życia spędziłem gapiąc się na jego obrazy i rzeźby…

    Co do rodzinnych tragedii… są to historie nieprawdopodobne…niestety prawdziwe:(

    Pozdrawiam.

    Lubię to: 1
    • Wolver

      25 maja 2018 o 11:38

      Było na różne platformy, ale u mnie też akurat Amiga :)
      No jak z Sanoka, to rzeczywiście miałeś co pooglądać :)

      Pzdr

      Lubię to: 0