Między Rondem a Palmą (617): Nowy Teleranek

11
fot. Youtube.com
fot. Youtube.com

Dziś w Palmie.

Rozmawiamy o play-offach NBA i o niczym innym nie rozmawiamy. O LeBronie Jamesie przed dzisiejszym meczem nr 7 rozmawiamy. O moralnych zwycięzcach z Waszyngtonu i Grecji dyskutujemy.

Zapowiadamy serię Celtics kontra 76ers, sprawdzamy temperaturę obaw o Houston, kwantyfikujemy potencjał Utah Jazz i rysujemy przyszłość serii Warriors-Pelicans. Mówimy o królach świata i o ludziach spoza diamentowych zamków.

[wpdm_file id=604] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPlayoffowy Typer 6G 2018: Druga runda (BOS-PHI)
Następny artykułWake-Up: LeBron jest 13-0 w pierwszej rundzie. Rockets przeszli się po Jazz

11 KOMENTARZE

 1. Oby tylko zarówno Rockets, jak i GSW, weszli do finału Konferencji Zachodniej bez żadnych kontuzji! Niech wygra sport :)

  Co do LeBrona, to jak dzisiaj nie zagra na miarę najlepszego gracza na świecie aktualnie, to Cavs odpadną. Love jest cieniem samego siebie, Pacers już wiedzą, że trzeba kryć Korvera, bo nikt inny już nie daje realnego wsparcia w ofensywie dla LeBrona w tej drużynie. Znowu sprowadza się wszystko do tego, czy wygra talent, czy team spirit. Jazz i Celtics pokazali, że jednak team spirit znaczy więcej niż sam talent. Zobaczymy, czy Pacers pójdą dziś wieczorem ich śladem.

  Lubię to: 6
 2. „Jeśli ktoś nie lubi Lebrona, to o czym mu tu rozmawiamy.. Mam nadzieję, że chociaż mamę lubi” :D

  Piękne podsumowanie tych wszystkich zawistnych hejterów. Wybitny sportowiec, wzorowy profesjonalista i dobry człowiek. Nie trzeba być fanem, ale szkalowanie go jest po prostu głupie.

  Lubię to: 16
     • Ale dlaczego czepiać się o to tylko Jamesa? Jak Oladipo bodajże w trzecim meczu dostał dwa wolne za to, ze sam stracił równowagę to słowa o tym nie było, ale o tym że gwizdki są pod Cleveland czytałem. Tak samo goaltending w game 5 też był rozdmuchany do granic możliwości, A te same osoby słowem nie zająknęły się o tym, że akcję wcześniej zabrano niesłusznie piłkę Cavs.

      Chodzi mi o zdrowy rozsądek, a nie patrzenie wybiórcze tylko na akcje w jedną stronę.

      Lubię to: 6
     • A dlaczego mówi się/piszę się tylko o genialnym w ataku Jamesie, a o zbijającym bąki w obronie już nie? Jedno słowo – narracja.

      Lubię to: 2