Między Rondem a Palmą (611): Kawa Wesoła

15
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dziś w Playoff Palmie

Rozmawiamy o seriach Celtics-Bucks, Raptors-Wizards, Pelicans-Blazers. We wszystkich jest po 2-0, ale która z nich jest done, a która nie?

Rozstrzygamy nagrodę w zakładzie +70, dziękujemy za propozycje. I tak jak prosiliście, rozmawiamy o pociągach i dworcach.

[wpdm_file id=598] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Tomorrow is Overrated
Następny artykułDniówka: Jak odpowie LeBron? Kontuzje George’a i Mitchella

15 KOMENTARZE

 1. ’a propos miłości do Warszawy

  ja też się na nią obraziłem, w niedzielę żona nas przeciągnęła przez ogród botaniczny, łazienki, park zbawiciela i ogród zoologiczny wszędzie TŁUM ludzi, TŁUM, do zoo kolejka chyba z 500 metrów (przy okazji polecam bilet roczny, dla dorosłego kosztuje 70 zł, opłacało się choćby po to żeby kolejkę ominąć), na placu zbawiciela do lodów kolejki, knajpki pozajmowane, poczułem się dosłownie jak na jakimś wyjeździe turystycznym, co generalnie jest bardzo pozytywne, ale jak jesteśmy na wyjeździe a nie u siebie :)

  dzisiaj było jeszcze gorzej, 3 dni przerwy w szkole, bo egzaminy gimnazjalne więc wywiozłem dzieciaki do dziadków którzy mają domek pod Warszawą, niedaleko, 20 km, 2 i pół godziny jechałem w te i z powrotem, a wszystko po tej samej stronie Wisły, no kurde, jeszcze godzina i byłbym nad morzem

  Lubię to: 9
  • Tłok, pospiech, tłum to znaki rozpoznawcze wawy niestety ALE spójrzmy na pozytywy – jak wspaniale smakuje urlop od tego wszystkiego, jak cudownie jest się wyrwać! Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że ze wszystkich pracujących mieszkańców Polski warszawiacy odpoczywają najbardziej;)

   Lubię to: 4