Sitarz: Zapowiedź play-offów: Konferencja Wschodnia

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo
Toronto Raptors – Washington Wizards

W czteromeczowej serii w sezonie regularnym zdrowi Toronto Raptors byli lepsi od Washington Wizards o zaledwie 2 punkty na 100 posiadań. W żadnym z tych spotkań nie zagrał John Wall i jeśli jego obecność nie zmieni sposobu gry – a także myślenia – Raptors, w domyśle na właściwy zespołowi, który wygrał prawie 60 meczów, wzmocniony Waszyngton awansuje do drugiej rundy. Nawet jeśli najlepsza wersja Raptors z tego sezonu, to zespół o dwie klasy lepszy od Wizards.

Chociaż historia podpowiada: zapomnij o genialnym pojedynku trenerskim i skup się na najprostszych rozwiązaniach, będzie w tej serii tyle taktyki, co woli walki, dynamizmu i hustle-plays na parkiecie. Bo obydwaj trenerzy muszą wygrać własny matchup. Wszak do podwojeń kozłujących guardów dojdzie już w meczach w Toronto, i trzeba będzie na to szybko odpowiedzieć.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA: (3) Portland Trail Blazers vs. (6) New Orleans Pelicans
Następny artykułSitarz: Zapowiedź play-offów: Konferencja Zachodnia

6 KOMENTARZE