Szósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA: (2) Golden State Warriors vs. (7) San Antonio Spurs

8
fot. AP
fot. AP

Golden State Warriors rok temu przeszli się po Konferencji Zachodniej bez porażki, ale teraz nie będzie już tak łatwo. I to jeszcze zanim dojdzie do ich pojedynku z Houston Rockets.

Warriors mają za sobą najgorszy sezon w erze Steve’a Kerra. Rozpoczynają playoffy bez leczącego kolano Stephena Curry’ego, a do tego już w pierwszej rundzie zmierzą się z San Antonio Spurs, w rewanżu za zeszłoroczne Finały Zachodu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSzósty Gracz zapowiada I rundę play-offów NBA: (1) Toronto Raptors vs (8) Washington Wizards
Następny artykułPnŻ EXTRA: Nagrody i zapowiedź 8 par pierwszej rundy play-offów

8 KOMENTARZE

    • Spurs z Leonardem słabo grali w tym sezonie. Kawhi miał jakąś taką upasioną, ciężką dupę. Trochę jak Tristan Thompson.

      Spurs nie mają ani jednego człowieka, który umie jednoczesnie kozłować i rzucić z kozła. Szkoda, że Anderson nie rozwinął się przez 4 lata rzutowo, bo byłby kozackim strech-playmaking-small-4. Ale i tak jest moim ulubionym graczem Spurs. Jak ma piłkę w rękach, to jakoś się nie boję. Reszta graczy kozluje sobie po piszczelach…

      Lubię to: 5