Wake-Up: Ważne wygrane Pelicans, Spurs, Thunder i Nuggets. Clippers poza playoffami

8
fot. League Pass
fot. League Pass

Za tydzień o tej porze będziemy po pierwszych meczach playoffów, ale atmosferę playoffów czuje się już teraz podczas gdy drużyny walczą o przetrwanie i zapewnienie sobie awansu.

Denver Nuggets przedłużyli serię zwycięstw, dalej goniąc playoffy i równocześnie eliminując LA Clippers z tego wyścigu. Bardzo ważne wygrane zanotowali także Oklahoma City Thunder, New Orleans Pelicans i San Antonio Spurs, dzięki czemu są bliżsi pozostania w ósemce. Ale też ścisk w tabeli Zachodu jest tylko coraz większy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFantasy 6G: Diabeł tkwi w szczegółach
Następny artykułSitarz: Obserwacje (3)

8 KOMENTARZE

  1. Czyli w środe mecz DEN-MIN zdecyduje o tym kto będzie grał z 8 na zachodzie w po. Szykuje się mega mecz.
    Ciekawa jest tez końcówka sezonu Cavs i dwa mecze z NYK w kontekście picku Cavs. BKN ma mecz straty do NYK ale raczej 2 spokojne zwycięstwa z CHI i BOS. Aby zachować 8 pick Cavs musza raz przegrać z Knicks, co jednoczesnie może oznaczać 4 miejsce na wschodzie

    Lubię to: 25
    • Zakopali Gortata bez słowa wyjaśnienia. Ale ciii… Tutaj się o Gortacie nie mówi. To nie jest w dobrym guście. Jeszcze ktoś wypomni,że jest faworyzowany tylko ze względu na narodowość. Ah ta poprawność polityczna. Najlepiej go pomijać w każdym wake-upie i udawać, że nikt taki nie gra.

      Lubię to: 4