Dniówka: Co dalej z Hawks? Nuggets walczą o swój sezon podczas trasy wyjazdowej

3
fot. Javier Rojas / Newspix.pl
fot. Javier Rojas / Newspix.pl

23 dni meczowe pozostały do końca fazy zasadniczej.

W zeszłym tygodniu przez kontuzje rozstrzygnęły się losy pierwszych pozycji w obu konferencjach, które już niemal na pewno pozostaną w rękach Houston Rockets i Toronto Raptors. Poza tym nadal jest jeszcze mnóstwo niewiadomych przed playoffami. Na Wschodzie Cleveland Cavaliers odzyskali trzecie miejsce, ale mają minimalną przewagę nad trzema kolejnymi drużynami. Na Zachodzie najgorętsi obecnie w lidze Portland Trail Blazers mogą być już pewni awansu i są też coraz bliżsi zapewniania sobie przewagi własnego parkietu, ale za ich plecami toczy się niezwykle wyrównany wyścig o playoffy.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Thunder zatrzymali serię Raptors. Blazers wygrali po raz 13 z rzędu
Następny artykułKajzerek: Profesor Ron Adams

3 KOMENTARZE

  1. ” Biorąc pod uwagę, że zdecydował się na przebudowę przez draft, co jest długim procesem”

    Nie generalizujmy.Przykłady Celtics, Blazers czy Thunder pokazują, że można się błyskawicznie odbudować dokonując odpowiednich, zaplanowanych wyborów i wymian. Nie róbmy z bękartów hinkiego jakiegoś modelu do którego się trzeba odwoływać. Jestem przekonany, że Hawks, Bulls i Mavs odbudują się już na sezon 2019/2020.

    Lubię to: 2
    • Ja bym jednak sytuacji Okc czy Blazers nie porównywał do Atlanty.W tych zespołach nadal mimo przetasowań pozostali czołowi gracze a wzmocnienia w dużej mierze opierały się na transferach.W Atlancie natomiast zostali sami przeciętniacy których ciężko traktować jako fundament nowej drużyny.Ciężko więc oczekiwać aby w zaledwie rok czy dwa udało się skompletować team na top 4 konferencji.Orlando po 6 latach od odejścia Howarda nadal jest na dnie a Lakers dopiero zaczynają się podnosić zaliczając najdłuższy w historii organizacji rozbrat z playoffs.Podobne historie są w Phoenix, Charlotte czy Detroit – mimo dobrych miejsc w loterii nadal nie przekuwa się to na sukces drużyny.

      Lubię to: 0