Dniówka: Kings bliscy oddania Hilla? Heat nie mają All-Stara. Paul George daje nadzieję OKC

8
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl
fot. Hector Amezcua / Newspix.pl

Najciekawszym wydarzeniem czwartkowej nocy powinien być draft do All-Star Game. Kogo LeBron James wybierze jako pierwszego, kompletując swój zespół? Czy zostawi Kyrie’ego Irvinga, żeby wziął go Stephen Curry? Na kogo jako pierwszego postawi Steph wśród rezerwowych i jak to uzasadni? Kto będzie ostatnim pickiem?

Draft odbędzie się dzisiaj, LeBron i Steph połączą się z przedstawicielami ligi i będą wybierali, nie mając limitu czasu na poszczególne picki. Transmisji niestety nie będzie. To duży błąd NBA, że nie chcą tego pokazać, ale już na to narzekałem, więc nie będę się powtarzał. Pozostanie nam czekać na jakieś przecieki, a o godzinie 1:00 naszego czasu rozpocznie się specjalny program w TNT (i na League Passie), podczas którego poznamy już gotowe składy obu zespołów.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPikle do Kawówki (30): Zion Williamson w Duke?!!!
Następny artykułWake-Up: LeBron i Steph wybrali drużyny ASG. Game-winner Foxa. 46 punktów Westbrooka, 41 Beala

8 KOMENTARZE