Dniówka: Heat idą w górę. Drużyny przed trade deadline

1
fot. Matias J. Ocner / Newspix.pl
fot. Matias J. Ocner / Newspix.pl

Memphis Grizzlies nadal nie biorą pod uwagę transferu Marca Gasola. Oklahoma City Thunder wierzą, że udane playoffy pomogą im zatrzymać Paula George’a. New Orleans Pelicans są zdeterminowani, żeby po sezonie podpisać nowy kontrakt z DeMarcusem Cousinsem. Tymczasem DeAndre Jordan nie jest postrzegany przez resztę ligi jako difference-maker i LA Clippers na razie nie otrzymali na tyle atrakcyjnej oferty, która przekonałby ich do wymiany

Tak według wczorajszego raportu Adriana Wojnarowskiego na miesiąc przed trade deadline przedstawia się sytuacja odnośnie tych największych nazwisk. Jest wyjątkowo cicho i to może zapowiadać niewielki ruch na początku lutego. Prawdopodobnie nie doczekamy się dużego trade’u z udziałem któregoś z gwiazdorów, ale jeszcze nie przesądzałbym, że czeka nas nudne zamknięcie okienka transferowego. Po pierwsze – przez miesiąc jeszcze dużo może się wydarzyć i pozmieniać. Po drugie – ile to razy mnóstwo było plotek transferowych przed trade deadline, a potem nic się nie działo? Dlatego też brak plotek nie musi nic przesądzać. Bo mimo że na tym polu jest cicho, to wiadomo, że managerowie cały czas ze sobą rozmawiają.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (578): Na szczęście nie mieszka w Nowym Orleanie
Następny artykułWake-Up: Heat wygrali w Toronto, game-winner Ellingtona

1 KOMENTARZ