Dniówka: Jahlil wyrwał się z Philly. Clutch LeBron i Kyrie. Problemy Hornets

6
fot. Steven M. Falk / Newspix.pl
fot. Steven M. Falk / Newspix.pl

Bryan Colangelo długo nie chciał uwolnić Jahlila Okafora, upierał się, że musi znaleźć transfer i ostatecznie dopiął swego. Nie dostał co prawda picku w drugiej rundzie, za to oddał jeden ze swoich, ale zrobił wymianę zamiast buy-outu i pozyskał przydatnego weterana, który wzmocni ławkę.

Teoretycznie Philadelphia 76ers oddali do Brooklyn Nets sporo, bo dwóch nadal jeszcze młodych zawodników, którzy zostali wysoko wybrani w drafcie – trzeci numer z 2015 i ósmy z 2014, ale obaj byli poza rotacją i dotychczas spędzili na parkiecie łącznie tylko 70 minut. Do tego obaj za rok zostaną wolnymi agentami, a Sixers nie planowali ich zatrzymać. Dlatego tak na dobrą sprawą ceną w tej wymianie dla nich jest przede wszystkim pick New York Knicks w drugiej rundzie draftu 2019 i w zamian za to otrzymali Trevora Bookera.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (570): Henry, drzwiiiiiiiiiii!
Następny artykułWake-Up: Oladipo przerwał serię Cavaliers. MANU sprawił, że Houston jest nowym nr 1 w tabeli

6 KOMENTARZE

  1. To nets teraz zrezygnują z nakręcania tempa i będą grać do siłującego post up Okafora?Serio?
    Ten gość naprawdę nie ma sensu w dzisiejszej NBA…no chyba,że się rzucać za trzy nauczy

    Lubię to: 0
  2. Chciałem tylko powiedzieć, że strasznie podoba mi się taka forma „dniówki weekendowej” – w której mecze są poukładane tematycznie, a nie dniowo.

    Panie Adamie, wykonuje Pan kawał dobrej roboty.

    Lubię to: 13