Wake-Up: Grizzlies przerwali serię porażek. 46 punktów Bookera. Curry skręcił kostkę

17

Memphis Grizzlies wreszcie wygrali mecz koszykówki, przerywając serię 11 porażek z rzędu. Cleveland Cavaliers mają już 12 kolejnych zwycięstw. Devin Booker przyćmił gwiazdy gospodarzy w Philly rzucając 46 punktów. Rudy Gobert wrócił do gry i Utah Jazz zanotowali najwyższą wygraną w sezonie. Stephen Curry opuścił parkiet w Nowym Orleanie z mocno skręconą kostką. 11 meczów rozegrano minionej nocy.

Orlando @ Charlotte 94:104 (Fournier 18 – Walker 29)
New York @ Indiana 97:115 (Hernangomez 14 – Young 20)
Phoenix @ Philadelphia 115:101 (Booker 46 – Redick 25)
Brooklyn @ Atlanta 110:90 (LeVert 17 – Schroder 19)
Milwaukee @ Boston 100:111 (Antetokounmpo 40 – Irving 32)
Cleveland @ Chicago 113:91 (Love 24 – Dunn 15)
Minnesota @ Memphis 92:95 (Butler 30 – Gasol 21)
Golden State @ New Orleans 125:115 (Curry 31 – Holiday 34)
Denver @ Dallas 105:122 (Barton 23 – Barnes 22)
Detroit @ San Antonio 93:96 (Jackson 27 – Aldridge 17)