Dniówka: Najlepsi zawodnicy podpisani na minimalnych kontraktach

3

Prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu NBA zaprezentuje terminarz nadchodzącego sezonu. Dowiemy się kto zagra w meczach otwarcia, które odbędą się już w połowie października, poznamy świąteczny grafik i daty najciekawszych matchupów. Już teraz natomiast wiemy, że kolejny rok z rzędu głównym tematem przy okazji publikacji terminarza jest ograniczenie zmęczenia zawodników.

NBA znowu redukuje liczbę back-to-backów i wprowadza też kilka innych usprawnień, co jest w stanie zrobić dzięki dodaniu kilku dni do kalendarza fazy zasadniczej. Priorytetem jest zdrowie zawodników i walka o wyeliminowanie, a przynajmniej zminimalizowanie sytuacji, w których gracz dostaje wolne w meczu, żeby odpocząć.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Pierwszy przegląd zespołów przed sezonem 2017/18: Southeast Division
Następny artykułSzósty Gracz Top100 #86 Markieff Morris

3 KOMENTARZE

  1. Myślę że słowa Jeff Green i talent nie pasują do siebie. Po tylu latach niepowodzeń i niespełnionych oczekiwań chyba nie ma sensu pisać o jego talencie. Gdyby go miał, już dawno by go pokazał i nawet obecność Lebrona mu nie pomoże. To samo miało się stać z Derrickiem Williamsem.

    Lubię to: 8