Dniówka: Blazers jednym ruchem załatwili sobie ogromne oszczędności

12
fot. AA/ABACA / Newspix.pl
fot. AA/ABACA / Newspix.pl

Kontrakt Allena Crabbe’a na $75 milionów za cztery lata stał się jednym z symboli zeszłorocznego szaleństwa w offseason. Świetnie przypomina o tym, jak mnóstwo pieniędzy było wówczas na rynku i jak przez to przepłacano wielu zawodników.

W 2016 roku zastrzeżony wolny agent Crabbe miał za sobą bardzo dobry sezon, podczas którego wyrósł na ważnego rezerwowego Portland Trail Blazers. Był młodym wingmanem posiadającym ten bardzo ceniony obecnie skill jakim jest rzut za trzy i Brooklyn Nets zobaczyli w nim potencjał, w który warto zainwestować. Ale też widzieli dla siebie szansę, że agresywną ofertą mogą wyrwać go z Portland, ponieważ Blazers dopiero co uzgodnili warunki dużego kontraktu z Evanem Turnerem, dlatego nie szczędzili pieniędzy. Mimo to, ich starania się nie powiodły i Blazers zdecydowali się zatrzymać Crabbe’a.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGortat Camp 2017: Przystanek Dąbrowa Górnicza
Następny artykuł12G: Zapowiedź AFC East 2017, czyli Patriots i długo, długo nic

12 KOMENTARZE