Między Rondem a Palmą (465): Rudy 103


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 21 lutego 2017
fot. clutchpoints.com

fot. clutchpoints.com

Będzie będzie.

Dziś w Polsce.

zNYK jedzie. Jedzie, jedzie za miasto, pędzi on the highway i na końcu przekonasz się gdzie dotarł… Może do Ciebie?

W tym czasie rozmawiamy o Weekendzie Gwiazd i relacji Canal Plus, a potem (od 25 min.) oczywiście o kwestiach żarzących w tym naczętym już w poniedziałek rano trade-deadline.

Jesteśmy z powrotem po urlopach i wyjazdach. Mamy plan, żeby słyszeć się jutro w środę i wyjątkowo w czwartek wieczór.

Sprawdź czy przez 103 minuty udało nam się uniknąć beki z Kings.


__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni44 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni139 zł

35

Komentarze

  1. Zbykobyl

    21 lutego 2017 o 14:32

    1:43:44?!?!? O żesz Palmisko..

    Lubię to: 36
  2. I love basket

    21 lutego 2017 o 14:47

    Gortat kiedyś mówił że daje znać klubowemu lekarzowi dostaje garść wspomagaczy i na drugi dzień zdrowy jak koń.

    Lubię to: 0
  3. Chyzio

    21 lutego 2017 o 15:19

    największą wadą Michałowicza jest to że ewidentnie się myli a potem tego nie prostuje jakby miał nadzieje że nikt nie zauważył, jest to żałosne, słychać wtedy zwykle takie milczenie współkomentatora, ale generalnie lubię sobie obejrzeć mecz z polskim komentarzem, meczu gwiazd nie widziałem

    Lubię to: 7
  4. mundo23

    21 lutego 2017 o 15:23

    Ucho Prezesa ;)

    Lubię to: 6
  5. nieboniedwa@interia.eu

    21 lutego 2017 o 15:29

    No nareszcie Panowie; ))))

    Lubię to: 0
  6. Arek Aaron rzutzdystansu.wordpress.com

    21 lutego 2017 o 15:39

    Jeżeli chodzi o Rose’a w zamian za Rubio to jestem jak najbardziej za. Z Thibbsem się znają i wiedzą czego od siebie mogą oczekiwać. Mógłby się utworzyć tam dobry klimat. A co do Shumperta w Minnesocie to też jestem za. Ameryki nie odkryję jeżeli powiem, że w Wilkach brakuje kogoś, kto trochę rozciągnąłby grę i trochę porzucał, a Shumpert to potrafi i według mnie pasuje do drużyny.
    Co do dylematu Ainge’a to jeżeli chciałbym już w tym momencie walczyć o najwyższe cele brałbym Butlera, bo w George’a nie wierzę (jeżeli byłaby opcja trade’u z Indianą). Olać pick, tak naprawdę to przecież nie jest pewne czy będzie to nr. 1,2 czy 3, więc różnie to może wyglądać. Niby jest pewien element, który może wskazywać na to, że Ainge nie powinien już w tym momencie robić wymiany, bo przecież przy ewentualnym wylosowaniu numba 1 w Drafcie może wtedy wyciągnąć kogoś wyjątkowego z ligi (w jakiejś wymianie), ale to tylko przypuszczenia. Jeżeli więc chciałbym osiągnąć coś w tym sezonie, to nie czekałbym i brał Butlera.

    Lubię to: 1
    • Bubu Zwierz

      21 lutego 2017 o 18:51

      “brałbym Butlera bo w George’a nie wierzę”. Nu-huh man. Skąd ta subiektywna opinia?

      Lubię to: 8
  7. mundo23

    21 lutego 2017 o 15:46

    Doszliśmy do takich czasów że się nie broni, że się nie da bronić i że się nie oczekuje obrony od najlepszych graczy, jeszcze parę lat temu mówiło się ten nie broni rzuca 30pkt ale nie broni meh a dzisiaj wszyscy mają wyjebane na obronę.

    Lubię to: 3
    • El_Hajduko

      21 lutego 2017 o 16:02

      Kawhi skomentowałby to w swoim stylu. No.

      Lubię to: 7
      • Ganerchuj@gmail.com

        21 lutego 2017 o 16:57

        Tutaj bym wstawił zdjęcie na którym Kawhi ma znudzoną minę. Problem w tym, że Kawhi zawsze ma znudzoną minę.

        Lubię to: 2
  8. p4welp

    21 lutego 2017 o 17:04

    Wreszcie :)

    Lubię to: 0
  9. Lucek71

    21 lutego 2017 o 18:09

    Cousins srazins… J. Fredette rzucił 73 w meczu ligi chińskiej!

    Lubię to: 10
  10. uszkoo@gmail.com

    22 lutego 2017 o 09:37

    Palma z draftu była dłuższa ;)

    Lubię to: 2
  11. Barton

    23 lutego 2017 o 20:37

    Maciek kiedy LeBron wygrał finały bez Bosha? Nie czepiam się proszę o przypomnienie. Ktokolwiek przypomni będzie super.

    Lubię to: 0
    • Dr Ćma

      23 lutego 2017 o 22:50

      Bez Love’a też nie wygrał Finałów. Tu chodzi o to, że przeszedł się przez Wschód wobec absencji Bosha/Love’a, z tym że jest to skrót myślowy, bo zdaje się, że Bosh wracał jednak w trakcie ECF.

      Lubię to: 1
      • Barton

        23 lutego 2017 o 23:59

        Bez Love’a wygrał w spektakularnym stylu chodziło mi tylko o tą wzmiankę o Boshu. Tutaj wolałem się upewnić bo raczej na tym etapie sezonu Bosh był raczej zdrowy i robił różnice choćby w bojach z Pacers. To o przejechaniu się LeBrona przez wschód to pełna zgoda i z tym nie ma co dyskutować.

        Lubię to: 0
        • Dr Ćma

          24 lutego 2017 o 11:48

          Był jeden sezon, gdy Bosh nabawił się kontuzji w trakcie playoffów i Heat rozpoczynali serię bodaj z Pacers bez niego. Z tego, co pamiętam, Indiana wygrała wtedy nawet Game 1. Poprzez “Finały” mam na myśli Finały, nie Finały Konferencji.

          Lubię to: 0
  12. Barton

    24 lutego 2017 o 00:01

    Słuchałem ten podcast Simmonsa z Malcolmem i był faktycznie rewelacyjny, zwróciłem dokładnie na to samo uwagę świetna część tej rozmowy.

    Lubię to: 0