Bartek Mówi Jak Jest: 26 zasłon i “Pogrzeb”

2
grafika John C. Townsend
grafika John C. Townsend

Washington Wizards są na fali. Trwa ich seria zwycięstw w Verizon Center (już 14 wygranych z rzędu), a łącznie wygrali 10 z ostatnich 12 meczów. Pierwsza piątka zespołu funkcjonuje tak dobrze jak nigdy dotąd, a coraz bardziej istotną rolę odgrywają rezerwowi – przede wszystkim Kelly Oubre i Jason Smith. Dobra gra sprawiła, że świat NBA zaczął dostrzegać Wizards i ich reprezentanci nagle zaczęli pojawiać się w mediach. Sporo ciekawych materiałów dotyczyło też Marcina Gortata, który notuje najdłuższą nieprzerwaną serię meczów (63) w lidze i całej swojej karierze, zakończonych z przynajmniej jedną ofensywną zbiórką. Zapraszam do bardzo obszernego dziś wydania Bartek Mówi Jak Jest.

Gortat i amerykańskie media

Zaczynamy od pochwał i artykułu opublikowanego na stronie telewizji CSN Mid-Atlantic. Jego autor, Chase Hughes, mimo spadku w produkcji Marcina Gortata, o której pisałem ostatnio, pisze o poprawie gry łodzianina wraz z wiekiem. Gortat notuje najwyższe w karierze średnie zbiórek, skuteczności i minut.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Brett Brown tego nie spieprzy
Następny artykułGorący Ekspres: Komentarze LeBrona, rezerwowi do All-Star Game

2 KOMENTARZE