Flesz: Lakers znaleźli steal w Zubacu. Kontuzje Kantera i Jokica mogą być kłopotem

8
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Jeśli czyta nas ktoś zamieszkały w Turcji, potrzebujemy update’u dotyczącego stosunków Enesa Kantera z tamtejszą władzą!

Pamiętaj, rodzina Kantera wyrzekła się go jesienią za jego polityczne opinie, przeciwne tym urzędującego prezydenta Erdogana, a Turcja postanowiła zbanować Twitter Kantera w Turcji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Enes Kanter złamał rękę. Kontuzja Nikoli Jokica. Rondo krytykuje Wade’a i Butlera
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (458): Moi Weterani

8 KOMENTARZE

  1. Zubac już od ligi letniej świetnie wyglądał – man among boys. Szkoda, że Luke tak późno zaczął nim grać i Ivica musiał chwilę kisić się w d-leauge. Picki Lakers i Bostonu nagle zaczęły się robić mega interesujące. Ainge i Mick w obliczu formy Thomasa i mini log jamu w Lakers pewnie będą chcieli handlować, ale z drugiej strony czy warto rezygnować z takiego talentu? Mega temat do Pikli, mam nadzieje, że pogadacie o tym z Sebastianem!

    0