Dniówka: Melo w Clippers? Zamieszanie w Chicago. LeBron vs. Gilbert? Thunder bez Kantera

14

super friends lebron james chris paul dwyane wade

Po tym jak w wakacje na emeryturę odeszli Kobie, Timmy i KG, przed startem sezonu LeBron James mówił, że pierwszą rzeczą o jakiej pomyślał w tej sytuacji było to, że jego pokolenie jest następne w kolejce. Era zawodników zaczynających karierę jeszcze w latach 90-tych właściwie dobiegła końca i zostało już tylko kilku niedobitków (spóźnione życzenia urodzinowe na 40-stkę, Vince!). LeBron i jego koledzy mogą już czuć się staro, tym bardziej, że dzisiaj w nocy dostaliśmy kolejny dowód na to, że czas ekipy z Banana Boat też powoli zmierza ku końcowi. Z tej czwórki Super Friends, w All-Star Game będzie tylko LeBron. Dwyane Wade i Carmelo Anthony nie grają już na tym poziomie, a Chris Paul jest kontuzjowany i żaden z nich nie dostał biletów na wycieczkę do Nowego Orleanu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (458): Moi Weterani
Następny artykułPrzerwa Na Żądanie EXTRA: Gracze, których nie znosimy (oglądać)

14 KOMENTARZE

  1. Oddanie pół drużyny za Melo skończy się podobnie jak w NY, w tym roku będą PO jakaś 2 runda podejrzewam, w przyszłym pewnie też, później Paul ogłosi, że wejdzie na rynek wolnych agentów i Clippersi zostaną z niehandlowalnym Melo do końca jego kariery.

    0