Dniówka: Kto na ławkę Wschodu w All-Star Game?

9
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Znamy już pierwsze piątki All-Star Game, teraz czekamy na uzupełnienie składów i wybór rezerwowych będzie największą historią tego rozpoczynającego się tygodnia w NBA.

W tym przypadku system głosowania nie uległ zmianie i jak zwykle trenerzy wybierają zawodników, którzy usiądą na ławce Meczu Gwiazd. Do jutra popołudnia mają czas, aby przesłać swoje listy siedmiu graczy z każdej konferencji. W każdej z nich muszą wybrać trzech zawodników frontcourtu i dwóch guardów, a także dwóch określanych jako “wild cards”, gdzie jest dowolność co do pozycji. Ale w odróżnieniu od głosowania na pierwsze piątki, kiedy zawodnicy mogli sami na siebie głosować, trenerzy nie mogą wybrać zawodników ze swojej drużyny.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 40 punktów Erica Bledsoe. Porażka Lakers -49 w Dallas
Następny artykułWake-Up: Dion Waiters pokonał Warriors. 49 Irvinga w porażce z Pelicans. Game-winner Russa

9 KOMENTARZE

  1. Ogólnie dobre wybory, raczej bez żadnych kontrowersji ale prawda jest taka, że o ile na Zachodzie od kilku sezonów jest straszny tłok i trudno każdego kto zasłużył nagrodzić wyborem o tyle na Wschodzie niektórych trzeba ciągnąć za uszy i na siłę wciągać do ASG bo brak tylu topowych graczy.Na zachodzie będzie przynajmniej z 3-4 graczy, którzy zasłużą ale będą się musieli obejść smakiem.

    0