Dniówka: Warriors w Houston. Spurs w Cleveland w sobotnim pojedynku na szczycie

5
fot. Bahram Mark Sobhani / Newspix.pl
fot. Bahram Mark Sobhani / Newspix.pl

Russell Westbrook został największym przegranym głosowania kibiców, podczas gdy Zaza Pachulia i Dwyane Wade to najwięksi przegrani zmiany systemu głosowania. Ale znając już wyjściowe składy All-Star Game myślę, że nie ma wątpliwość, że zmiany przyniosły oczekiwany, dobry efekt. Gdyby nie one, głównym tematem dzisiaj nie byłoby to, że nie ma wśród starterów zawodnika z średnimi na poziomie triple-double, ale to, że nie ma Westbrooka, a jest Pachulia. Odebranie kibicom części głosów wyeliminowało możliwość przepchnięcia takiego gracza jak Zaza, a też ograniczyło szanse znalezienia się w piątce zawodnika tylko za zasługi (Wade). W efekcie, za miesiąc mecz w Nowym Orleanie rozpocznie 10 zawodników, którzy rzeczywiście są w gronie najlepszych w obecnym sezonie.

Na odpowiedź Westbrooka na znalezienie się poza pierwszą piątką musimy poczekać aż do poniedziałku, teraz jeszcze idzie…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (456): Wyniki głosowania na All-Star Game
Następny artykuł12GNFL Podcast: Zapowiedź Championship Week

5 KOMENTARZE