Dniówka: Paul Millsap chce zostać w Atlancie, ale czy to coś zmienia?

4
fot. Curtis Compton / Newspix.pl
fot. Curtis Compton / Newspix.pl

Paul Millsap nie jest zawodnikiem, który robi nagłówki, choć ostatnio pojawia się w nich wyjątkowo często z powodu plotek o jego możliwym transferze. Ale nawet w takiej sytuacji nie ma co liczyć, że podsuwając mu mikrofon, dostanie się cytat, które przebije się na twitterze i będzie generował kliki. Wczoraj Paul został zapytany o spekulacje dotyczące swojej przyszłości i tak jak można było się spodziewać, mówił tylko o lojalności i o tym gdzie jest jego serce (patrzę w statystyki i jest to najmniej popularny u nas news dzisiejszego dnia, nawet Korver go przebił i to znacząco).

Dzisiaj bez większych historii, ale będzie krótko o kilku różnych tematach:
– Elfrid Payton
– problemy Knicks
– mecz Cavs-Bulls
– Chandler Parsons
– Blazers w Oakland
– Kings przez dwa tygodnie w domu

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (449): Knickspalma
Następny artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Sędzia kalosz?

4 KOMENTARZE

  1. Spis tresci w Dniowce to swietny pomysl. A co do Elfrida Paytona, to czy ostatnio nie pojawialy sie jakies plotki co do mozliwosci jego wytransferowania? Jakies kluby chyba byly nim zainteresowane, ale nie pamietam juz jakie.

    0