Dniówka: Jakie zamiany wprowadzi nowa CBA? Będzie łatwiej zatrzymać swoje gwiazdy?

9
fot. TNT
fot. TNT

Pięć lat temu przedłużające się przepychanki o podział pieniędzy między władzami NBA a Związkiem Zawodników spowodowały, że straciliśmy pierwsze miesiące sezonu i zastanawialiśmy się czy w ogóle zostanie on rozegrany. Do porozumienia doszło dopiero na początku grudnia i potem spieszono się, żeby w Święta sezon regularny wreszcie mógł ruszyć.

To był bardzo zły czas dla NBA. Choć dla mnie zaskakująco dobry, bo statystyki odwiedzin Czwartej Kwarty pobijały kolejne rekordy, jako, że w polskim internecie, poza mną chyba jeszcze tylko Michał Kajzerek na bieżąco relacjonował te długie negocjacje. Może to nawet był w pewnym sensie turning-point mojej blogowej kariery, ale nie chciałbym wrócić do pisania wakacyjno-lokautowego dziennika. Na szczęście w najbliższej przyszłości nie będą musiał.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Odwróć tabelę, wersja (pssst Lakers już tankują). Nowa nadzieja Wizards
Następny artykułDwunasty Gracz: Cudowny Le’Veon Bell, dominacja Aarona Rodgersa przeciwko Seattle Seahawks (podsumowanie Week 14)

9 KOMENTARZE

  1. Byłem jednym z tych którzy nabijali Ci Adamie liczbę wizyt na Czwartej Kwarcie w tamtym okresie bo rzeczywiście nikt tak szczegółowo nie relacjonował jak Ty rozmów o nowym CBA. To już 5 lat minęło. Boże jaki człowiek robi się stary ;(

    0