Flesz: Portland i Minnesota mają podobny problem, Josh Jackson vs Andrew Wiggins

12
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dobiega końca listopad w NBA. Drużyny rozegrały już od 15 (Cleveland, Milwaukee) do 19 spotkań (Portland, Oklahoma) i zaczynamy powoli dowiadywać się kto jest kim.

Przy tym oczywiście trzeba brać poprawkę na 1) kontuzje, 2) średnią wieku najlepszych graczy i fakt, że te 3) nowe, stworzone latem zespoły potrzebują trochę więcej czasu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Trzecie z rzędu triple-double Westbrooka. Seria 12 wygranych Warriors
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (439): Dorośli mówią nie wierzę

12 KOMENTARZE

 1. Swietny teskt – dzieki Macku :)

  BTW zastawiam sie czy ta sraczka z minutami Beala jest potrzebna? Gosc ma 23 lata – serio musi grac po max 30min w meczu? A jesli tak to czy przypadkiem nie jest wart jakis 70% swojego aktualnego kontraktu

  0
 2. Czytałem świetny artykuł kogoś z prasy w Minnesocie na temat tego, jak KAT bardziej myśli o swoim legacy niż o grze w tej chwili. Zalinkuję jak potem znajdę. Niestety w tej chwili atak wilków to Wiggins z piłką i ludzie grający na przemian izolacje po jednej zasłonie z Rubio stojącym w rogu. Smutek.

  Jeszcze apropo minut i depresji: LaVine grał wczoraj 44 minuty, Tyus Jones dalej nie gra, Wiggins/KAT/LaVine są wszyscy w top20 minut w tym sezonie. Eeeeh.

  0
 3. A propos NCAA to przydałby się też jakiś alert meczowy :) Chciałbym regularnie oglądać bo aktualnie NBA mnie nuży, ale dużo tego do wyboru. Może być przed- lub pomeczowy. Kiedyś Sebastian robił takie zapowiedzi, więc myślę, że jest szansa ;)

  0