Dniówka: Wyścig po MVP

3
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Dzisiaj wyjątkowy dzień sezonu, ponieważ będzie to pierwsza i jedyna taka sytuacja, kiedy zagra dosłownie cała NBA. Wszystkie 30 drużyn w 15 meczach. W dodatku nikt nie będzie w back-to-back, choć niektórzy pewnie mogą odczuwać skutki przejedzenia świątecznym indykiem.

W ten sposób NBA rozpocznie drugi miesiąc sezonu, a jako, że pierwszy już za nami, czas na pierwsze podsumowania. Maciek rozdał już nagrody, natomiast ja skupię się na wyścigu po MVP. Nie tylko dlatego, że jest to najważniejsza statuetka indywidualna, ale też rywalizacja o nią na starcie sezonu zapowiada się bardzo interesująco. Nie ma jednego zdecydowanego faworyta, jak poprzednio, kiedy od początku był tylko Stephen Curry, jest natomiast kliku zawodników, którzy od pierwszych dni prezentują niesamowitą formę i co chwilę popisują się wielkimi występami.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (438): Phil wchodzi zawsze
Następny artykułGorący Ekspres: Nowe kontrakty (Ten się śmieje, kto śmieje się ostatni)

3 KOMENTARZE