Przerwa na Żądanie EXTRA: Lojalność to cena? D-Wade vs Pat Riley

9

Bartek Tomczak

Najnowsza Przerwa na Żądanie EXTRA którą od teraz znajdziecie także na naszym Facebooku. Wspólnie z Michałem Górnym, Przemkiem Kujawińskim i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawialiśmy m.in o biznesie i lojalności w NBA, a wszystko to w nawiązaniu do dzisiejszego powrotu Dwyane’a Wade’a do Miami.

Zanim jednak wybraliśmy się na Florydę to ogrzaliśmy się w słońcu Kalifornii. Był szybki quiz z 13 trójek Stephena Curryego, a potem rozmowa o udanym początku sezonu Los Angeles Lakers.

Będąc w LA zajrzeliśmy też oczywiście do lokalnego rywala – Clippers. Od najlepszej drużyny Konferencji Zachodniej powędrowaliśmy do najsłabszej, żeby sprawdzić czy w Nowym Orleanie lada moment nie rozpocznie się telenowela z Anthonym Davisem.

Na koniec tradycyjnie Plusy i Minusy i zapowiedź kolejnego tygodnia w NBA.

Rozpiska podcastu 10.11.2016:

5:00 – Trójki Stephena Curryego, a historia NBA

7:50 – Los Angeles Lakers

19:30 – Los Angeles Clippers

23:12 – New Orleans Pelicans

33:13 – Biznes vs. Lojalność w NBA

56:10 – Plusy i Minusy

1:19:33 – Najbardziej czekam na… zapowiedź tygodnia i kiedy wygra Philadelphia

Poprzedni artykułGorący Ekspres (10.11): Czy Clippers to najlepszy team na Zachodzie NBA?
Następny artykułWake-Up: Pierwsza wygrana Pelicans. Wade wrócił do Miami

9 KOMENTARZE

  1. Tak jak lubię słuchać Przerwę i przyzwyczaiłem się do słuchania waszych głosów (uważam, że Maciek ma genialny głos do komentowania meczy w C+), to tak wkurwia mnie to, że Przemek nadużywa słowa “narracja” – nikt inny w świecie koszykówki w PL nie nadużywa tak tego słowa. Przyjemnie się słucha PNŻE, zdecydowanie Maciek ma najlepsze wnioski, bo ogląda z was najwięcej meczy. Bardzo słychać, że reszta z was wypowiada się o tym co się dzieje w NBA po recapach, highlightach, komentarzach pomeczowych, zero analiz meczowych. Dlatego szacun dla Maćka i Adama (Adama nie ma w przerwie, ale genialne teksty pisze na 6g). Dlatego mobilizuję reszty mądrali z PNŻE do bardziej merytorycznych wypowiedzi, a Przemysława do bardziej wyszukanego języka. Pozdro 600.

    0