Dniówka: Thunder dodali atletyzm Granta, oddając do Sixers trójki Ilyasovy

6
fot. Christopher Szagola / Newspix.pl
fot. Christopher Szagola / Newspix.pl

Sam Presti tak się rozkręcił finalizując negocjacje przedłużeń kontraktów ze Stevenem Adamsem i Victorem Oladipo, że nie mógł na tym poprzestać i chwilę później zrobił jeszcze transfer z Sixers. Podobno już od kilku miesięcy starał się wyciągnąć Jeramiego Granta od Bryana Colangelo i teraz w końcu mu to się udało. Zdobył 22-letniego skrzydłowego oddając w zamian Ersana Ilyasovę i chroniony, przyszły pick w pierwszej rundzie draftu.

Jerami to syn Harvey’a Granta, ale w NBA jest dzieckiem Sama Hinkie’go. Jest jednym z zawodników, którego były GM Sixers wynalazł w drugiej rundzie draftu (39 numer w 2014), podpisał na kilkuletnim, niskim i niegwarantowanym kontrakcie, a następnie oddał w ręce swojego sztabu szkoleniowego i zamierzał cierpliwie czekać na jego rozwój. Sixers przez dwa lata pracowali nad tym, żeby wykorzystać jego świetne warunki fizyczne i zrobić z niego przydatnego koszykarza NBA.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (430): Pierwszy tydzień sezonu (zapowiedź Washington Wizards)
Następny artykułWake-Up: Wielki buzzer-beater Erica Bledsoe

6 KOMENTARZE