Wake-Up: Drugie z rzędu triple-double Westbrooka. Marc Gasol wygrywa mecz rzutami za trzy

27

Siedem meczów rozegrano dzisiejszej nocy, Russell Westbrook zaliczył kolejne triple-double, Andre Drummond popisał się pierwszym w tym sezonie meczem na 20-20, Marc Gasol celnymi trójkami zapewnił zwycięstwo Grizzlies, a James Harden miał game-winnera na linii rzutów wolnych.

Utah @ LA Clippers 75:88
Golden State @ Phoenix 106:100 (Durant 37, Curry 28 – Warren 26)
San Antonio @ Miami 106:99 (Whiteside 27 – Leonard 27)
Milwaukee @ Detroit 83:98 (Drummond 20/23)
LA Lakers @ Oklahoma City 96:113 (Westbrook 33/12/16)
Washington @ Memphis 103:112 OT (Wall 22 – Conley 24)
Dallas @ Houston 92:93 (Matthews 25 – Harden 28)

> Russell Westbrook pozostaje nie do zatrzymania i w starciu z Lakers już na niespełna 4 minuty przed końcem trzeciej kwarty miał na swoim koncie triple-double. W całym meczu zanotował 33 punkty, 16 asyst i 12 zbiórek. Przed nim tylko Magic Johnson, Jerry Lucas i Oscar Robertson mogli się pochwalić startem sezonu z dwoma triple-doubles w pierwszych trzech spotkaniach.

> Thunder są trzecią drużyną (Cavs i Spurs), która rozpoczęła sezon od trzech zwycięstw.

> Marc Gasol zaprezentował swoją nową broń, nad którą pracował w wakacje i rzutami za trzy wygrał mecz z Wizards. Najpierw na 15.7 sekund przed końcem czwartej kwarty celną trójką doprowadził do dogrywki

Później w doliczonym czasie gry trafił jeszcze dwa razy zza łuku i Grizzlies wygrali ten fragment 12-3. Gasol miał 20 punktów, rekord kariery 4/6 za trzy i 10 zbiórek.

Poprzedni artykułDwunasty Gracz: Trade deadline coming! (zapowiedź week 8)
Następny artykułDniówka: Popisy gwiazd zapewnią nam ciekawy sezon?