Dniówka: 10 meczów w drugim dniu sezonu

14
fot, Jim Cowsert / Newspix.pl
fot, Jim Cowsert / Newspix.pl

Po ciekawym pierwszym dniu sezonu apetyt na koszykówkę NBA rośnie, a dzisiaj emocji też nie powinno zabraknąć, bo przed nami długa noc i 10 meczów.

Ale najpierw jeszcze o Alercie Meczowym, bo wczoraj w komentarzach był to jeden z omawianych przez Was tematów i pojawiły się sugestie wprowadzenia zmian, żeby oceny meczów nie mówiły za dużo. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić usprawnienie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (429): THEY ARE DONE (plus zapowiedź sezonu Utah Jazz)
Następny artykułWake-Up: 50 punktów Davisa w porażce. 40 punktów DeRozana. Pierwszy mecz Embiida

14 KOMENTARZE

 1. Propsuje boxscore’y w pdfie, w tym roku boxscore’y w apce NBA na Androida sa turbo-beznadziejnie upierdliwe do przeglądania rano na kiblu przed pracą.

  System ocen meczów w Alercie – no nie wiem, internet to ciekawe miejsce, gdzie ludzie będą dawać 1, bo grało GSW.

  Osobiście zostawiłbym kolejność od najciekawszego meczu w dół, a wszelkie ikony dał dopiero po kliknięciu na mecz. Nie jest to duża zmiana, ale dla niektórych może być dobrze odebrana.

  0
 2. Super, może w końcu zacznę korzystać z alertu. Popieram pomysł aby wrzucić go na górę strony. Boxscore’y to strzał w dziesiątkę, bardzo mi tego brakowało i też kiedyś chyba zwracałem na to uwagę. Za to właśnie uwielbiam 6G, słuchacie “głosu ludu”.

  0
 3. Kurczę,buduję chatę,prowadzę działalność,mam rodzinkę,na żywo będę oglądał pewnie tylko od czasu do czasu w ndz,więc myślę sobie “na chuj ci ten abonament”(kupowałem od początku) Wytrzymałem miesiąc,no nie da się,czegoś w życiu brakuje :) pozdro dla wszystkich świrów

  0
 4. Fuck!

  Od wczoraj mam jakieś problemy z LP.
  (oglądam przez xbox’a),po wybraniu meczu(jakiegokolwiek,nawet archiwalnego),pojawia się komunikat o tymczasowej niedostępności.

  Wiem,że początek sezonu,nowe subskrybcje,promocje,ale denerwujące TO!

  Ma ktoś podobne problemy?
  Jakieś porady,słowa otuchy?

  Z gòry dziex.

  0