10 najlepszych wolnych agentów offseason 2017

8
fot. twitter.com/warriors
fot. twitter.com/warriors

Sezon coraz bliżej i za chwilę będziemy mogli skupić się już przede wszystkim na grze, dlatego wykorzystajmy jeszcze ten moment wyczekiwania, żeby spojrzeć w dal na offseason 2017. To na razie niby bardzo odległy temat, ale jest już obecny od startu obozów przygotowawczych i też jak zwykle przez cały sezon będą przewijały się spekulacje dotyczące przyszłości zawodników, którzy za rok będą wolnymi agentami. Od dawna mówi się, że są to bardzo wyczekiwane wakacje ze względu na liczbę gwiazd, która znajdzie się na rynku (minus Russell Westbrook), tak więc spójrzmy na najlepszych przyszłorocznych wolnych agentów.

Pomijam potencjalnych zastrzeżonych wolnych agentów, ponieważ dopiero po 31 października dowiemy się kto ostatecznie znajdzie się w tej grupie. Poza tym, tych najlepszych zastrzeżonych graczy inne drużyny i tak właściwie nie mają szans przejąć. Natomiast w przypadku zawodników mających ‘opcję gracza’ na 2017/18, zakładam, że z niej zrezygnują i zostaną wolnymi agentami, ponieważ po tym ogromnym napływie pieniędzy do ligi każdemu powinno się to opłacać.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Kontuzja Smarta, koniec procesu Rose’a, 31 punktów Townsa i 59 duetu Steph-KD
Następny artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Zapowiedź sezonu (część 2)

8 KOMENTARZE