Skarb Kibica 2016/17: Oklahoma City Thunder

9
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Od 2008 roku i przenosin z Seattle nie było dla Oklahoma City Thunder żadnej innej drogi, niż wyżej, wyżej, wyżej, wyżej. Przed nimi pierwszy sezon w historii, gdy spodziewany jest regres.

Za kilkanaście lat Russell Westbrook i Kevin Durant mają szansę być wspominani jak Orlando Magic lat 90-tych, czyli co-by-było-gdyby. Co by było gdyby kontuzje nie niszczyły Thunder w 2013 (Westbrook), 2014 (Ibaka) i 2015 roku (Durant)? Co by było, gdyby nie prowadził ich Scott Brooks ?(!!!) Czy gdzieś po drodze uciekł im jeden tytuł?

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Pierwszy dunk Embiida, Wolves rozpoczęli preseason
Następny artykułSitarz: Dave Joerger i nowy porządek w Sacramento

9 KOMENTARZE

  1. “Teraz oczekuje się, że.. Westbrook – dziś główny faworyt bukmacherów do nagrody MVP – pobije rekord ligi w ilości meczów 30/10/10”. O ile dobrze kojarzę Oscar miał w sezonie z triple-double 41 takich meczów, jak Russ zrobi ok 30 i tak będzie wielkie WOW

    0