Sacramento Kings, Milwaukee Bucks (i Charlotte Hornets) wiszą na słuchawkach

3
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Złamię sobie zaraz palec, ale Michael Beasley wyglądał wyjątkowo dobrze jako niski skrzydłowy, dopełniając z dystansu (2/4) atak Milwaukee Bucks z ławki w pierwszym meczu pre-season. Druga piątka Bucks z Beasley’em, Matthew Dellavedovą, Michaelem Carterem-Williamsem, Mirzą Teletovicem i Gregiem Monroe/Johnem Hensonem z miejsca wygląda na jeden z najsilniejszych rezerwowych lineupów ligi.

Ale wydaje się praktycznie niemożliwe, aby ten zestaw tworzył ławkę Bucks w połowie listopada. W czwartek Zach Lowe z ESPN doniósł:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa Gordona Haywarda to może być kłopot dla Utah Jazz
Następny artykułBielecki: NBA Preseason, czyli trzytygodniowy wgląd w przyszłość

3 KOMENTARZE

  • Problem dotyczy pozycji centra, nie pozycji PF.

   W przypadku długotrwałej kontuzji Zellera – po ewentualnej wymianie z Bucks która była-lub-nie-była dyskutowana i do której mogliby-lub-nie wrócić Hornets – mieliby tylko Hibberta i Monroe’a na pozycji C. Żaden z nich nie zapewnia spacingu potrzebnego do tego, by Batum, Kemba mogli atakować w pick-and-rollu.

   Tymczasem zarówno Hibbert, jak i Monroe zajmują fragment wokół pola trzech sekund.

   Hawes nie byłby długotrwałą odpowiedzią, ale kryje się go za linią za trzy i ma warunki fizyczne by kryć centrów. Mógłby być więc solidną opcją na przeczekanie do powrotu Zellera. Miło byłoby gdyby Kaminsky dorósł i rozrósł się, by grać na pozycji stretch-5, ale jest jeszcze za wcześnie na to by mógł bronić czegokolwiek przy obręczy.

   Lamb za Monroe bez Hawesa? Nagle (nie licząc ‘kontuzjowanego Zellera, out for 3-4 months’) masz Hibberta, Monroe, Hawesa i Kaminsky’ego, podczas gdy Steve Clifford i tak woli grać Marvinem Williamsem na 4 i szukał będzie tam minut dla MKG. Frank jest więc wtedy prawdopodobnie za rotacją.

   0