Skarb Kibica 2016/17: Milwaukee Bucks

2
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Jeszcze niedawno Milwaukee Bucks stali się dużym objawieniem, kiedy w 2014/15 podnieśli się z ledwie 15 zwycięstw sezon wcześniej i zaskakując ligę swoją fantastyczną obroną wywalczyli awans do playoffów. Udało im się to nawet pomimo tego, że dopiero co wybrany z dwójką w drafcie Jabari Parker szybko wypadł z gry przez kontuzję kolana, a 20-letni Giannis Antetokounmpo dopiero uczył się roli startera.

Wszyscy zachwycali się ogromnym potencjałem tej młodej drużyny, tym jak dobrym coachem szybko stał się Jason Kidd i wydawało się, że Bucks są na dobrej drodze, żeby w przyszłości podbić ligę. Oczekiwanie wzrosły jeszcze bardziej kiedy odnieśli także nieoczekiwany sukces na rynku wolnych agentów i rok temu zatrudnili Grega Monroe’a, który wybrał Milwaukee odrzucając propozycje z Nowego Jorku i Los Angeles.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Garnett negocjuje odejście z Wolves
Następny artykułWymiana: Bucks pozyskali Michaela Beasleya

2 KOMENTARZE