Khris Middleton wypada z gry na sześć miesięcy

6
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Po poprzednim nieudanym sezonie, Milwaukee Bucks szykują się do walki o powrót do najlepszej ósemki Wschodu, ale jeszcze nie zdążyli rozpocząć obozu przygotowawczego, sprawdzić co przez wakacje w swojej grze poprawili ich młodzi zawodnicy, jak do zespołu wkomponują się nowi gracze, a już zostali mocno osłabieni. Niestety jak to zwykle bywa, wraz z początkiem treningów pojawiają się też pierwsze poważne kontuzje i Shams Charania z The Vertical przyszedł w nocy z bardzo złą wiadomością dla Milwaukee, donosząc o zerwanym ścięgnie udowym Khrisa Middletona i koniecznej operacji. Bucks potwierdzili to w oficjalnym oświadczeniu, podając przewidywany czas nieobecności swojego zawodnika:

Khirs Middleton doznał kontuzji lewego ścięgna udowego podczas przedsezonowych treningów. Oczekuje się, że Middleton będzie poza grą przez około sześć miesięcy, operacja planowana jest na przyszły tydzień.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSkarb Kibica 2016/17: Sacramento Kings
Następny artykułKevin Garnett negocjuje odejście z Wolves

6 KOMENTARZE