Chris Bosh czuje się gotowy do gry i jest niezadowolony z powodu milczenia Heat

5
fot. twitter.com/chrisbosh
fot. twitter.com/chrisbosh

27 września Miami Heat rozpoczynają swój obóz treningowy na Bahamach, natomiast 4 października w Waszyngtonie rozegrają pierwszy mecz preseason. Ale na miesiąc przed startem przygotowań do nowego sezonu nadal nie mamy jasnej informacji czy w trakcie preseason na parkiet wybiegnie Chris Bosh, który poprzednio drugi rok z rzędu z powodu zakrzepów krwi zakończył swoje występy już w lutym. Heat co prawda używają jego wizerunku promując nadchodzące rozgrywki, a też właściciel klubu Mickey Arison w liście do kibiców sugerował jego powrót, jednak cały czas nie ma oficjalnego stanowiska drużyny w tej sprawie.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (413): L.A. jak Clippers (zapowiedź sezonu LAC)
Następny artykułCo może znaczyć pozbycie się Landry’ego i Pleissa przez 76ers?

5 KOMENTARZE

  1. Nie chodzi o grę na boisku ale o maraton 82 meczów + ewentualne PO i związane z tym podróże samolotem i zmianę strefy czasowej. Jasne, są nowe leki a Chris nie ma genu powodującego zakrzepy a jednak już 2 razy wylądował w szpitalu. Czy Heat zaryzykują trzeci raz?

    0