Bartek Mówi Jak Jest: Gortat – Celebryta, Polityk, Sportowiec.

4
fot. Twitter/@info_prasowa
fot. Twitter/@info_prasowa

Marcin Gortat spędza raczej ciche wakacje, jednak jego nieliczne wystąpienia w mediach wzbudziły tego lata sporo emocji. Nie mniej o środkowym mówi się w Waszyngtonie, choć w zupełnie innym kontekście. Gortat przybierał w ostatnich miesiącach różne postacie: celebryty, polityka no i oczywiście sportowca. Poruszę dziś więc kwestie przeróżne. Żeby mieć to z głowy, zaczniemy od części, od której wolałbym się trzymać z daleka.

Gortat celebryta

W tej dziedzinie królował jeden news: Marcin Gortat rozstał się ze swoją dziewczyną – Paulą Tumalą. Znana z teledysku Donatana modelka, była, może nadal jest ulubienicą męskiej części waszyngtońskich blogerów. Stojąc metr od niej na krakowskim campie Marcina, zrozumiałem dlaczego. Ponoć parę poróżniła odmienna wizja przyszłości.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułUda się uniknąć lokautu? Szefowa Związku Zawodników pozostaje optymistyczna
Następny artykułHeat są gotowi odwdzięczy się Udrihowi, Warriors sprawdzą E.Williamsa, Beasley zostaje w Houston

4 KOMENTARZE

  1. Jak już jesteśmy w nudelkowym klimacie to ktoś wie co się stało z tatuażem na piersi Marcina? Na ostatnich fotkach z wakacji jest orzeł, wcześniej miał wytatuowanego tatę(czym się szczycił). Rozumiem,że byłą można wymazać, ale własnego ojca? ;)

    0