Top 100 koszykarzy w historii NBA: #94 Kawhi Leonard

14
fot. League Pass

ROZPOZNANIE: Scottie Pippen bez gracji
POZYCJA: Niski skrzydłowy
STREFA ZAGROŻENIA: Twój najlepszy gracz
SPECJALIZACJA: Obrona
KRYTYKA: Czy ofensywnie jest opcją nr 1?

Zostawię to tutaj w oryginale – Lee Jenkins, “Sports Illustrated”, marzec 2016:

“Leonard drops into his stance, bent at the waist and the knees, arms outstretched and palms parallel to the floor. He looks like he is surfing. His head swivels from the guy with the ball to the guy in the corner and back again. He gauges angles and cuts them off. Some opponents test him. Others trash-talk him. Many tap out on him. He doesn’t seem to notice. He says nothing. He shows nothing. He allows nothing.

Welcome to the Island of Kawhi.”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułToronto stało się miejscem, gdzie chce się grać
Następny artykułUda się uniknąć lokautu? Szefowa Związku Zawodników pozostaje optymistyczna

14 KOMENTARZE

  • Jak dobrą whisky, albo heroinę :)

   Top 100 by Kwiatkowski – Opium dla mas szóstego gracza :)

   A żeby żona miała rację nazywając mnie perwersyjną świnią, to czyje te cycki z myjni ktoś wie? Bo penis na snapie to wiadomo czyj i poza tym mnie to nie interesuje, ale to pierwsze to może bym i obejrzał ;)

   0
 1. Jest pierwsza K.O.N.T.R.O.W.E.R.S.J.A. !!!!!!!

  Ciekawe ilu GM-ow, (w jakimkolwiek punkcie ich karier!) przy budowie teamu wzieloby Kawhi’a PRZED BG32?

  Jeszcze zabawmy sie w dokoncz zdanie:
  “Team z zawodnikiem X jako pierwsza opcja wygra best-of-7 z teamem, ktory ma zawodnika Y jako pierwsza opcje”

  Serio?

  PS. ZAJEBISTY pomysl z tym cyklem na off season – dzieki Wam, ja go praktycznie nie odczuwam, poza emigracja zNYKa :(((((

  GREAT JOB guys!

  0
 2. Kolejny niesamowicie dobry tekst w tym cyklu!

  “Problem w tym, że kryje najlepszych.” – dzięki Kawhi mogliśmy się np. w zeszłym sezonie dowiedzieć, że Pop wyżej ceni Westbrooka (na którego wystawiał Leonarda na początku meczów) od Duranta (który byłby naturalnym matchupem). Bez tego nigdy nie wiedzielibyśmy co Pop o nich myśli :) Ciekawe kogo Kawhi będzie krył w meczach z GSW w przyszłym sezonie?

  0
 3. A mi się jeszcze podoba cykl ze względu na to że w najbliższych sezonach będziemy się wszyscy odnosić do tego rankingu np: “Taaaa Kwiatkowski dał Leonarda na 94 – czy jest gorszy niż X”? Albo: “Czy w dzisiejszej sytuacji Olajuwon nie powinien być kilka oczek wyżej? Zobaczcie jak ci środkowi dzisiaj grają – porażka!”

  0
  • Odkładając charaktery obu na bok, Durant trafił do młodej, chaotycznej drużyny, w której z miejsca miał być liderem i ciągnąć inne Westbrooki i Hardeny. Kawhi trafił do najlepszej organizacji w lidze, niemalże rodzinnej w swojej stabilności personalnej, ustalonej hierarchii i zestawie przekazywanych wartości.

   0