Dwyane Wade: “To jest drużyna Jimmy’ego Butlera”

3
fot. NBA.com
fot. NBA.com

Reprezentacja USA kontynuuje swój spacerek przed Igrzyskami i tym razem przeszli się po Wenezueli, która do Rio jedzie osłabiona brakiem cały czas wracającego do zdrowia Greivisa Vasqueza. Rozegrany w Chicago mecz wygrali równicą 35 punktów, ale ich ofensywa była fatalna i sami zdobyli tylko 80, trafiając ledwie 42% z gry i 4/25 zza łuku.

Ta skuteczność trójek to coś, do czego powinni przyzwyczajać się kibice w United Center, bo w nadchodzącym sezonie mogą oglądać wiele takich występów w wykonaniu swojej drużyny, której w końcu już oficjalnie zawodnikiem jest Dwyane Wade. Wczoraj po raz pierwszy zaprezentował się w barwach Chicago Bulls, a jako, że kadra USA była akurat w mieście, osobiście mógł go przywitać także  Jimmy Butler, który pojawił się na powitalnej konferencji prasowej. Później Wade oglądał Butlera w akcji podczas meczu, który jego nowy kolega rozpoczął w pierwszej piątce, ale skończył mając tylko 4 punkty z 8 rzutów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWarriors szukają rim-protectora i sprawdzą JaVale’a McGee
Następny artykułJames Harden zapowiada grę na najwyższym poziomie po obu stronach parkietu…

3 KOMENTARZE