Rudy Gay nie prosił o transfer, ale chce odejść i krytykuje Kings

5
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Wakacje w Sacramento w tym roku przebiegają wyjątkowo spokojnie i można nawet powiedzieć, że Kings mając całkiem niezły offseason. Oczywiście jak na ich standardy i w porównaniu z tym, co działo się chociażby w poprzednim roku, kiedy jednym z głównych tematów był konflikt George’a Karla z DeMarcusem Cousinsem i plotki transferowe. Teraz Kings wreszcie pozbyli się Karla, w jego miejsce zatrudnili Dave’a Joergera, dodali też asystenta GMa do pomocy dla Vlade Divaca i rozsądnie wydawali pieniądze, nie przepłacając i podpisując krótkie kontrakty, które zapewnią im elastyczność w przyszłości.

Nie obyło się jednak bez WTF? kiedy w drafcie dodawali do składu kolejnych środkowych, poza tym nie wykonali żadnych istotnych ruchów i nie wzmocnili zespołu, nadal nie mają zastępstwa dla Rajona Rondo i nadal też nie mogą znaleźć wymiany dla Rudy’ego Gaya, Kosty Koufosa i Bena McLemore’a, którymi handlują już od kilku tygodni.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułAmar’e Stoudemire zakończył karierę
Następny artykułTop 100 koszykarzy w historii NBA: #96 Neil Johnston

5 KOMENTARZE