Blazers zatrzymali Mo Harklessa na kontrakcie za $40 milionów

1
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

W poprzednich latach zawsze zostawało kilku zastrzeżonych wolnych agentów, którzy jeszcze w sierpniu czy nawet we wrześniu nadal czekali na nowy kontrakt, nie będąc w stanie porozumieć się ze swoją drużyną, ani znaleźć oferty od innej. W zeszłym roku doszło nawet do tego, że jeszcze na kilka dni przed startem sezonu Tristan Thompson cały czas był bez umowy. Ale teraz skok salary cap i mnóstwo pieniędzy na rynku pomogły zastrzeżonym wolnym agentom i wszystko wskazuje na to, że nie będziemy mieli kolejnych historii długich przepychanek między zawodnikiem i drużyną. A jeśli już do tego dojdzie, to będzie to tylko jeden taki przypadek, ponieważ na rynku został już tylko jeden zastrzeżony wolny agent (Donatas Motejunas).

Wczoraj z grona dostępnych zawodników zniknął Mo Harkless. Jeszcze kilka dni temu jego agent sugerował, że może on wziąć ofertę kwalifikacyjną, żeby za rok być niezastrzeżonym wolnym agentem, ale Portland Trail Blazers w tym offseason zaskakująco chętnie wydają swoje pieniądze i udało im się dojść do porozumienia również z Harklessem, o czym doniósł Shams Charania z The Vertical:

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułHeat rozpoczynają erę bez Wade’a od pytań o przyszłość Bosha
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (403): Cha jak Charlotte

1 KOMENTARZ