Jae Crowder jest zły na Boston Celtics, Kevina Duranta

12
20160117 crowder nene
fot. NBA League Pass

Optymiści wśród kibiców Oklahomy City Thunder myśleli jeszcze w czerwcu, że Kevin Durant zrobi rundkę rozmów z klubami, naogląda się slajdów, liźnie co tam nowego w NBA, jak zmieszać dobrze sos czosnkowy z olejem by w smażeniu nie stracić sosu, wyjmie jakieś interesujące szczegóły i dowie się np jak być Warriors.

Durant jednak zaskoczył Thunder i wybrał Warriors, ale cała ta idea spotkań i ich strategia średnio podoba się jednemu z graczy, którego mógłby zastąpić, gdyby wybrał inaczej. Chyba nigdy jeszcze nie było wpisu na 6G, w którym Jae Crowder coś mówił.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres (21.07): Która gwiazda NBA zaliczy największy regres/progres
Następny artykułCrowder: Toronto nie jest teamem, którym się martwimy

12 KOMENTARZE

  1. jeśli rzeczywiście cała liga się “jednoczy” aby pokonać GSW to pierwszą ofiarą może być Curry który może nie mieć tyle wolnego miejsca co w ostatnich dwóch sezonach…a kryjący go zawodnicy będą robić wszystko (zgodnie z przepisami lub nie) aby nie pozwolić mu na “jego” grę.

    0
  2. Pokonali Cleveland i Warriors w nic nie znaczących spotkaniach sezonu zasadniczego i na tym chcieli zbudować skauting po Duranta?Na pojedynczych meczach?A nie zapomnieli dodać, że ta drużyna nie wygrała jeszcze serii w playoffs?Że żeby w ogóle zagrać z Warriors to muszą najpierw pokonać Cavaliers, którzy są kilka poziomów wyżej?

    0