Bulls podpisali Rajona Rondo, który zabierze piłkę Jimmy’emu Butlerowi

7
fot. Jose Luis Villegas / Newspix.pl
fot. Jose Luis Villegas / Newspix.pl

W zeszłym tygodniu Chicago Bulls wytransferowali Derricka Rose’a do Nowego Jorku nie tylko dlatego, żeby pozbyć się jego dużego kontraktu i przestać się martwić o jego kolana, ale wydawało się, że przede wszystkim po to, żeby dać więcej miejsca Jimmy’em Butlerowi. Teraz już nie miało być wątpliwości kto jest liderem i pierwszoplanową postacią tej drużyny, a na parkiecie miał zniknąć problem dzielenia się piłką. Wreszcie miała być ona częściej w rękach Butlera…

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKevin Durant dzisiaj ogłosi swoją decyzję. W sobotę rozmawiał jeszcze z Jerrym Westem o Warriors
Następny artykułMatt Barnes i Garrett Temple w Sacramento. Kings nie szaleją z rozdawaniem pieniędzy

7 KOMENTARZE

 1. Ja sobie myślę, że na tę chwilę to nie RR jest problemem Bulls tylko fakt, że to jedyne ich wzmocnienie.
  Stracili Rose’a, stracą Gasola, a ktoś pkt zdobywać musi. Butler to nie MJ.
  Hoiberg chce grać szybciej i z RR będzie o to łatwiej. Łatwiej też powinno być Miroticiowi i McDermottowi ze zdobywaniem pkt przy RR. Ale to oni mają być na serio drugą i trzecią opcją w drużynie?
  Ja tu widzę największy problem Bulls.

  Oczywiście w trakcie sezonu rzeczywiście RR może się okazać tym największym z problemów ale to nie jest pewnik! Może się okazać, że RR będzie się starał choć trochę w obronie bo będzie grał w Chicago, a nie w Queens czy w Mavs Cubana.
  Oczywiście RR jest ryzykiem dla Bulls ale skoro kontrakt jest roczny to ryzyko wielkie nie jest.

  Rzeczywiście Bulls są średniakiem i należałoby się zastanowić czy nie powinni iść w przebudowę totalną ale raczej problemem tutaj nie jest RR tylko management.

  0
 2. Tak się zastanawiam czy w Bulls wiedzą że RR potrzebuje piłki i gra “po swojemu” a nie to co trener narysował? Jeśli Hoiberg jest mądry to powie RR że może grać/robić wszystko ale musi zapierdalać w obronie. I tutaj robi się konflikt bo jak zareaguje na to Butler? Dopasuje się do gry Rajona i bycie “tym drugim”? W Bulls ewidentnie jest problem z kierownictwem/właścicielem. Nie zdziwię się jak Jimmy w końcu będzie miał dość i poprosi o transfer.

  0