Dwight Howard, Chandler Parsons i Arron Afflalo będą wolnymi agentami

5
fot. Stephen M. Dowell / Newspix.pl
fot. Stephen M. Dowell / Newspix.pl

Sezon się zakończył, Cavaliers przygotowują się do mistrzowskiej parady, a to oznacza, że wielkim krokami zbliża się wolna agentura. Wczoraj poznaliśmy nazwiska kolejnych zawodników, którzy znajdą się na rynku, ponieważ do wczoraj kilku musiało podjąć decyzję w sprawie swoich opcji na kolejny sezon.

Dwight Howard długo nie chciał zadeklarować co zrobi i mimo że wszystko wskazywało na to, że wybierze wolną agenturę, nie było to aż takie oczywiste i w Houston mogli się obawiać, że jeszcze pokrzyżuje im plany. Teraz mogą odetchnąć, ponieważ Howard już oficjalnie zrezygnował z $23.2 milionów jakie miał zapisane w kontrakcie na przyszły sezon i sprawdzi ile jest wart na rynku jako jeszcze całkiem młody (30 lat), ale już były All-Star. Teoretycznie może dostać maksymalny kontrakt zaczynający się od $30 milionów, ale chyba nikt nie będzie aż tak szalony/ zdesperowany żeby mu tyle zaproponować.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGorący Ekspres (21.06): Czy LeBron udowodnił krytykom, że nie mieli racji?
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (387): Nowy sezon

5 KOMENTARZE