Clippers @ Cavaliers: 30 punktów CP3, 12 asyst LeBrona i 6 trójek JR Smitha

0

Cleveland Cavaliers wygrali z Los Angeles Clippers robiąc w czwartej kwarcie szybki blowout. Trzy celne trojki – dwie Kevina Love’a i jedna J.R Smitha – wyprowadziły ich na 16 punktów przewagi. Już w trzeciej kwarcie doszło do hackowiania DeAndre Jordana, ale Cavs nawet bez tego po prostu wygraliby ten meczy. Clippers wyglądali jakby to oni grali w back-2-backu i pokazali dlaczego brakuje im Blake’a Griffina, a 10 wygranych z rzędu – przynajmniej po tym meczu – można zrzucić na sprzyjający terminarz. 115-102 dla Cavaliers.

1) JJ Redick zdobył 17 punktów z 12 rzutów, ale aż 9 z nich oddał w pierwszej połowie. Schemat Cavs na obecnie drugiego najlepszego gracza Clippers zakładał pomoc przy każdej off-screen akcji.

Poprzedni artykułPierwsze piątki All-Star Game. Kobe wygrał głosowanie, Zaza jest największą niespodzianką
Następny artykułFlesz: Pewne zwycięstwo Cavs. Clutch Gasol i Rondo, 4 z rzędu wygrana Grizzlies i Kings