MSR: Idea i wprowadzenie + Top20 i Low20 graczy ataku w 2014/15

40

msr-2

To powyżej to coś nad czym pracuję już ponad trzy lata.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTerminarz na sezon 2015/16: Już w środę! Chicago-Cleveland, Warriors-Pelicans pierwszego dnia. OKC – Spurs już drugiego dnia sezonu!
Następny artykułTristan Thompson nadal czeka na kontrakt, jego agent grozi, że może on odejść za rok z Cleveland

40 KOMENTARZE

  1. Co do tej skuteczności u bukmachera, to ja teraz w ramach mojej magisterki piszę program pronoguzjący wyniki meczów polskich lig piłkarskich, jak na razie rezultaty są świetne, planuję przenieść na NBA w swoim czasie:) Jak w lepszy sposób chciałbyś policzyć skuteczność typów(nie wiem w jaki sposób robisz to tu, czy tylko na zasadzie weszło-nie weszło i z tego procent), to daj znać na TT, podeślę parę fajnych wzorów/artykułów:)

    Lubię to: 0
    • pamiętaj, że prace dyplomowe są dostępne dla niektórych ludzi i wcale nie jest to własność intelektualna wyłącznie twoja i promotora w momencie, kiedy on pierwszy pójdzie z pomysłem do oddziału patentowego :)

      Lubię to: 0