Raport: Joel Embiid ponownie złamał kość w prawej stopie

8
fot. Chris Szagola / Newspix.pl
fot. Chris Szagola / Newspix.pl

Już od ponad tygodnia wiemy, że Joel-Hans Embiid musi poddać się drugiej operacji prawej stopy i z tego powodu nie zobaczymy go na boisku przez kolejny sezon. Jednak dopiero teraz dowiadujemy się co oznacza ten 'regres w jego rehabilitacji’, przez który znowu wyląduje on na stole operacyjnym. Kiedy Philadelphia 76ers oficjalnie potwierdzili tę fatalną wiadomość, informowali tylko, że podczas rutynowych badań okazało się, że stopa nie leczy się tak jak powinna i po konsultacjach z wieloma ekspertami, doszli do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie kolejna operacja. Nic nie słyszeliśmy wtedy o ponownym złamaniu kości, o czym doniósł wczoraj Bob Cooney z Philadelphia Daily News:

Według dwóch źródeł, kość łódkowata Emiida została ponownie złamana.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Ty Lawson zgodził się, żeby ostatni rok jego kontraktu był niegwarantowany
Następny artykułPrzyjaciel LeBrona zostaje w Cleveland, dalej będą mieć swoją 'wielką trójkę’

8 KOMENTARZE

    • Myślę/Boję się, że bardziej to było: „hej Joel, jak tam stopa? Dobrze? Aaa, zabolało Cię jak wczoraj biegłeś po popcorn? Aaa, byłeś już u lekarza? Złamana? Ojej.”

      Lubię to: 0
  1. Jak to jest z kontuzjami w NBA. Kto wtedy płaci zawodnikowi? Klub czy ubezpieczyciel? Zapewne kluby ubezpieczeją się na wypadek kontuzji swoich grajków. Zna ktoś temat?

    Lubię to: 0