Polski basket w dobrych rękach. Waczyński i Karnowski gotowi zrobić różnicę

3
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl /newspix.pl
FOT. WOJCIECH FIGURSKI / 058sport.pl /newspix.pl

W poprzednim roku Gortat Camp odbywał się w czerwcu, ponieważ Marcin ciągle był związany kontraktem z zespołem drużyny NBA i mógł skorzystać ze wsparcia, jakie liga oferuje przy organizacji obozów dla dzieci. 1 lipca trafił na rynek wolnych agentów i to zmusiło Fundację MG 13 do przyspieszenia swojej flagowej akcji. W tym roku Campy miały miejsce bezpośrednio przed obozem przygotowawczym reprezentacji.

Adam Waczyński i Przemek Karnowski, dwie bardzo ważne postacie rotacji Mike’a Taylora, zgodzili się poświęcić wolny czas w połowie lipca i dołączyć do ekipy Gortat Team we wszystkich czterech miastach, które Fundacja wybrała na tegoroczną edycję, tj. Rumia, Nidzica, Lublin oraz Kraków.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułNBA chwilowo nie zezwoliła Pacers na kontrakt z Ellisem, przypominając o skomplikowanej naturze salary cap
Następny artykułWymiana: Houston Rockets pozyskali Ty’a Lawsona

3 KOMENTARZE