Monta Ellis nie chciał pieniędzy Vivka, zostanie graczem Indiany Pacers

10
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Rzeczy. One się dzieją i dziać się jeszcze będą, ale myśl o tym, że już w niedzielę rano rozpoczniemy relacjonowanie Summer League i tym razem Free-Agency może już znaleźć się w jej cieniu – jest czymś czego nie pamiętam, by się wcześniej wydarzyło.

Sacramento Kings dziś przesunęli do 76ers kontrakty Carla Landry’ego, Jasona Thompsona i Nika Stauskasa, żeby otworzyć cap-space na rynku wolnych agentów. Kings byli ponoć mocno zainteresowani Monte Ellisem, który wczoraj spotkał się w Indianapolis z prezydentem Pacers Larrym Birdem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułGreg Monroe zostanie graczem Milwaukee Bucks
Następny artykułAron Baynes ze Spurs podpisze kontrakt z Pistons

10 KOMENTARZE

   • A tu jest vivka, moc źródła podobna http://aztekium.pl/przypadki.py

    Żaden ze mnie językoznawca, ale do mnie przemawia cytat z poradni językowej katedry języka polskiego KUL

    „Aby odmienić prawidłowo jakieś imię lub nazwisko, najprościej jest odnaleźć analogię między tym rzeczownikiem osobowym a rzeczownikiem pospolitym. Wyrazy o podobnych zakończeniach będą się odmieniały w ten sam sposób”

    Wychodzę więc z założenia, że jeżeli nie ma się pewności co do bycia wyjątkiem od danej reguły, lepiej traktować coś zgodnie z regułą

    No i tak na chłopski rozum, te Viveki brzmią gorzej niż źle :)

    Lubię to: 0
 1. Anderson grał bardzo dużo w pick and roll, ale dużo lepiej wyglądał, gdy wychodził po piłkę po zasłonie, potem pick na szczycie na obrońcy będącym pół kroku z tyłu. W przypadku grania p’n’r gdy zaczynał nie będąc w ruchu był dużo mniej efektywny. Eye test przez cały sezon.

  Lubię to: 0
 2. „Sacramento Kings dziś przesunęli do 76ers kontrakty Carla Landry’ego, Jasona Thompsona i Nika Stauskasa”, tego Stauskasa którego Vivek był takim adoratorem? :)

  Lubię to: 0