Phil zdobył gracza do swojej drużyny, Arron Afflalo podpisze 2-letnią umowę z Knicks

3
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Jeszcze kilka lat temu, gdyby Los Angeles Lakers i New York Knicks wchodzili na rynek z tak dużą gotówką jaką dysponują obecnie, historią offseason byłaby dominacja tych dwóch drużyn. Grają w największych i najbardziej medialnych miastach, są najbardziej rozpoznawalnymi markami na świecie spośród wszystkich drużyn NBA i jeszcze do niedawna każdy chciał u nich grać.

Nawet w 2010, kiedy Knicks nie udało się przekonać LeBrona Jamesa, ani stworzyć swojej wielkiej trójki, to i tak byli większym magnesem niż obecnie i ostatecznie ściągnęli Amare Stoudemire’a. Oczywiście z perspektywy czasu tamten ruch wygląda zupełnie inaczej, ale wtedy Amare był jedną z największych gwiazd ligi i przecież jeszcze w pierwszym roku w Nowym Jorku zaliczał średnie na poziomie 25-8. Teraz mają już jedną gwiazdę w składzie, więc powinno być łatwiej, ale wśród najlepszych wolnych agentów nie ma chętnych, żeby dołączyć do Carmelo Anthony’ego.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPelicans podpisali Asika i Ajincę, póki co zachowują cap-space na maximum w 2016 roku
Następny artykułGreg Monroe zostanie graczem Milwaukee Bucks

3 KOMENTARZE