Przerwa na Żądanie Extra: Podsumowanie Finałów i sezonu

8

Bartek Tomczak

Najnowsza – ostatnia w sezonie – Przerwa na Żądanie EXTRA!

Wspólnie z Michałem Górnym, Przemkiem Kujawińskim i Maćkiem Kwiatkowskim podsumowaliśmy Finały NBA. Przy okazji triumfu Golden State Warriors nad Cleveland Cavaliers zastanowiliśmy się czy smallball zdominuje ligę. Nie zabrakło też wspomnień z całego sezonu i naszych ulubionych momentów ostatnich miesięcy. Na koniec zajęliśmy się tym, co może się wydarzyć na rynku wolnych agentów.

Wielkie dzięki dla Was, za kolejny sezon! Spisaliście się na medal, bo nagrane przez nas 24 podcasty (w tym ten dzisiejszy mam nadzieję też) nigdy nie zeszły poniżej 2100 słuchaczy. Prawie zawsze oscylowało to w granicach 2500 osób. Dajcie nam w komentarzach odzew jak było – czy EXTRA Emotikon wink czy coś wam przeszkadzało – takie Plusy i Minusy dla naszej podcastowej drużyny. Mam nadzieję, że w następnym sezonie także wszystko zagra jak trzeba i nadal w znanym i lubianym składzie, będziemy co tydzień w waszych głośnikach.

Rozpiska podcastu 17.06.2015
6:03 – Finały NBA
20:56 – Smallball
32:38 – Najlepsze momenty sezonu
42:15 – Wolni Agenci

Poprzedni artykułLeBron James przegrał Finały, ale jego dominacja była mistrzowska
Następny artykułRaport: Warriors chcą wytransferować Davida Lee

8 KOMENTARZE

  1. Panowie, dzięki za ten sezon! Fantastyczny! W tym odcinku, Przemek mi zaimponował, gdy przejął scenariusz!

    Michał Pop Górny! Gratulacje! Piękne hobby, do tego sukcesy! Potrójne! Brakuje mi bardzo w Polsce ludzi pracujących społecznie, w Belgii to codzienność i sporo ludzi rozumie, że to nie tylko konieczność (bo dzieciaki trzeba wychować) a również spora satysfakcja!

    Słucham Was po kilka razy, minimum 2, nie wiem czy to się zlicza do wyników, które macie!

    Kuczax, fajna perspektywa, dzięki!

    Lubię to: 0